Uitslagen Zuidlaren 10 juli 2011 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the best
Weersomstandigheid: droog, zonnig.
Baan: leembaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer; afstanden worden bij elkaar opgeteld
Regels: eigen reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

Harpel

Klasse 0 tot 2500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Henk van BovenAlteveerMassey-Ferguson15584,8286,09170,91
2Roel van der Mei De KnipeJohn Deere212085,383,93169,23
3Bernard van der Mei De KnipeInternational52383,783,08166,78
4Harm Hendrik Speelman Alteveerjohn Deere103084,2279,58163,8
5Danny kuiper AlteveerJohn Deere71083,7178,72162,43
6Johan Nijboer Nieuw-AnnerveenInternational45381,8574,19156,04
7Richard HaverkampKropswoldeInternational43373,569,66143,16
8Ronald Krabben TaarloSameMinitauro 6058,5756,12114,69
9Frank Roeles Huis ter HeideFordsonDexta45,5632,8678,42
10Jannes KoopsFordsonDexta26,4413,1739,61
Klasse 2500 tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Andries de JongOude HorneDeutz800691,05100191,05
2Jan Brouwer LangezwaagBelarus94084,9296,79181,71
3Harold Strockmeijer MusselFiat85085,4994,63180,12
4Martijn Kanning Nieuwe pekelaFiat750s82,5993175,59
5Richard Drenth & Rolf KleterAlteveerJohn Deere21308588,44173,44
6Jelto FokkensAnnenFordsonMajor84,4488,33172,77
7Arjen Mulder HegedykDeutz800673,6597,25170,9
8Robert Oosterveld BellingwoldeFiat70-6682,8384,81167,64
9Jeroen ScholtenJohn Deere213077,9885,74163,72
10Arjan WolfsAlteveerMassey-Ferguson17871,7782,22153,99
11Andre Soer & Rolf KleterAlteveerInternational72471,1680,94152,1
12Sander ScholtenJohn Deere213070,6681151,66
13Lijkele ter SchuurOude HorneJohn Deere213071,9276,5148,42
14Kees Bakker Nieuwe PekelaRenault6516780,16147,16
15Jacobus Haaijer Nieuw-AnnerveenFendt108s66,5574,4140,95
16Jordy Manning Nieuw BuinenInternational745XL70,3869,66140,04
17Hanne Moed VeelerveenVolvo BM 65068,6271,11139,73
18Reint Hilgenga OnstweddeSameSaturno 8067,1171,84138,95
19Herman Koops AnnerveenJohn Deere212062,1966,94129,13
Klasse 3500 tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Ricardo de JongOude HorneDeutz800694,3882,44176,82
2Jacob Methorst Volvo bm65098,7676,25175,01
3Wouter HofJubbegabelarus93,8476,83170,67
4Cor BoelsAlteveerInternational104695,7574,67170,42
5Be Moed AlteveerJohn Deere312095,0974,2169,29
6Pieter Rusken OudehorneFendtFavorit 102S93,2275,71168,93
7Chris Tapken Oude PekelaInternational104693,0474,47167,51
8Marcus van der Meer BontebokBelarusPloughmaster93,7971,96165,75
9Wim van den Hende Oude PekelaBelarusMT 395,6367,41163,04
10Henry Beuving ZuidlaarderveenNew Holland92,7268,14160,86
11Ferdinand van Boven AlteveerMassey-Ferguson110090,7969,59160,38
12Arjan Strockmeijer MusselFiat85095,4863,11158,59
13Harm Hendrik Speelman AlteveerJohn Deere312093,3363,83157,16
14Henk ScholtenJohn Deere28509260,67152,67
15Daniel Arents Anneninternational845XL86,9764,17151,14
16Erik Klasens Eextinternational845XL89,0556,47145,52
17Peter Siepel AlteveerFiat90079,9462,5142,44
Klasse 4500 tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Ferdinand Swarts AlteveerJohn Deere334082,3571,42153,77
2Martin Paas EexterveenJohn Deere335081,6871,2152,88
3Michiel Mulder BourtangeInternational956XL81,6970,22151,91
4Arjan Nijboer Nieuw-AnnerveenValmet800080,8870,84151,72
5Robert OostingAmenLandini1450080,6870,38151,06
6Henk VeningaNieuwe PekelaBelarus89280,9668,3149,26
7Roel van der Mei De KnipeFiat130080,4468,11148,55
8Rik ScholtenJohn Deere631081,6465,57147,21
9Patrick Eleveld GietenJohn Deere621079,9366,15146,08
10Reinder Huls BourtangeMassey-Ferguson312573,7971,56145,35
11Gerwin Jansen VlagtweddeFiat110-90dt80,4562,69143,14
12Rient MeursingZuidlaarderveenFendt31178,3464,22142,56
13JalvinghDe GroeveMassey-Ferguson308580,1362,02142,15
14Michel Rakers HarpelInternational105568,7769,65138,42
15Jarno Hofsteenge TynaarloRenaultAres 55065,6265,62
Klasse 5500 tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Patrick Rakers & Wilco de BruinVrieschelooInternational1455XL10077,06177,06
2Robert Oosterveld BellingwoldeNew Holland836010076,11176,11
3Lieuwe Geert Koopmans EastermarFendt614s98,0975,66173,75
4Maryam Sandee HolteInternational124610072,88172,88
5Sieberen HofRotstergaastSchluter super 150097,8574,77172,62
6Hendrik ter SchuurOude HorneCase IH1455XL95,4672,64168,1
7Gerard DekkerMarwijksoordCase IHMaxxum 14085,0163,96148,97
8Roelof Kunst GietenJohn Deere 662084,0661,83145,89
9Roelf KunstGietenJohn Deere 652085,9459,01144,95
10Mart HutZuidlaarderveenFendt41588,1148,42136,53
11Frans Wichgering Nieuw-AnnerveenCase IH1455XL83,6483,64
Klasse 6500 tot 8000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Richard de Jonge ExloerveenCase IH1255XL10087,5187,5
2Bert Jan Jansen VlagtweddeFiat160-90 DT94,0891,46185,54
3Alwin Strijker Fendt91688,6981,79170,48
4Raymond Wierenga OldehoveCase IHcvx 14086,5881,59168,17
5Joost Hut ZuidlaarderveenFendt82885,7782,39168,16
6Henk BakkerBorgercompagnieFendt82086,2377,88164,11
7Frits ter SchuurOude HorneCase IH1455XL85,278,58163,78
8Maarten Dost ValtraT19087,2975,88163,17
9J. Zomer MusselNew HollandTM 14081,3677,51158,87
10Roald Schippers EexterveenFendt82083,0375,49158,52
11MysterygastGieterveenFord863080,1475,76155,9
12Jans Vos John Deere743078,975,83154,73
13Jan OosterhuisGieten John Deere652080,5773,16153,73
14Ronald Leiting EextJohn Deere692080,5473,04153,58
15Bart van Loon GasselterboerveenCase IHcvx 14080,3572,67153,02
16Harm Steenge AnnerveenschekanaalCase IHcvx 16080,0972,55152,64
17Richard WeijerNieuwediepFendt71478,5473,28151,82
18Dennis KoiterAnnerveenschekanaalFendt71676,2768,97145,24
19Wiecher Stokvis GietenJohn Deere690077,5166,97144,48
20kay Eggens AnnerveenschekanaalFendt81576,8165,5142,31
21Stefan Mulder GasselteJohn Deere682075,2365,11140,34
22Marco de Vrieze Nieuw BuinenFendt82088,9688,96
Klasse 8000 tot 10.000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Kevin de Groot SellingenFendt92693,6386,21179,84
2Peter Stiekema GietenNew HollandT 707085,9282,72168,64
3Reinder Poelman GieterveenCase IHPuma 16589,3876,83166,21
4Joey TeubenWeddeDeutzAgrotron 21579,7476,49156,23
5Marco de vrieze Nieuw BuinenFendt82079,7375,28155,01
6van AssemElderslooClaasAxion 82079,7170,55150,26
Standaardklasse 10.000 kg. en meer:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1TiemsNoordlarenFendt93679,57100179,57
2DankersBorgencompagnieJohn Deere8270R88,887,71176,51
3E. HoitingGietenNew Holland78,1187,03165,14
4Koenraad BrouwerBellingwoldeDeutzagrotron X 71067,3772,59139,96
5Jan AdamsKropswoldeFendt93680,9080,9
Supersportklasse 4000 kg.:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Pleun de BruinOude PekelaJohn Deere682010087,95187,95
2Adriaan Sandee HolteInternational1455XL10010,22110,22
3Red Smoky Team AlteveerInternational124669,54069,54
Sportklasse 4500 kg.:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Jan Klok HarpelSteyr140010084,03184,03
2Wiard van den Hende Oude PekelaJohn Deere443010082,54182,54

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap