Uitslagen Zuidlaren 10 juni 2012 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the best
Weersomstandigheid: droog, zonnig.
Baan: leembaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer; afstanden worden bij elkaar opgeteld
Regels: eigen reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

Harpel

Klasse 0 tot 2500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1H. van BovenAlteveerMassey-Ferguson15510091,55191,55
2R. van der MeiDe KnipeRenault65110087,7187,7
3R. Veenstrade KnipeMC Cormick52395,4887,54183,02
4R. KrabbenTaarloSameMinitaurus 6090,390,53180,83
5F. SwartsAlteveerJohn-Deere71095,3879,65175,03
6E. DukerSchipborgFord305595,8276,09171,91
7S. de Bosde KnipeSameMinutauro 6091,9376,91168,84
Klasse 2500 tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1J. FokkensannenFordsonMajor10010076,29276,29
2J. brouwerlangezwaagBelarus94010010076,22276,22
3R. KleterAlteveerJohn-Deere213097,8399,88197,71
4M. KanningNieuwe PekelaInternational84498,3698,62196,98
5R. HilgengaOnstweddeSameSaturno 8099,0497,77196,81
6J. HaaijerNieuw-AnnerveenFendt108s99,4796,29195,76
7A. van den WijkBoelenslaanInternational94610095,46195,46
8A. WolfsAlteveerMassey-Ferguson18595,25100195,25
9R. OosterveldBellingwoldeFiat85097,9495,06193
10H. StrockmeijerMusselFiat85010092,22192,22
11L. ter SchuurOude HorneJohn-Deere213089,5898,3187,88
12W. TiehuisElpFordsonMajor94,891,98186,78
13F. van BovenAlteveerMassey-Ferguson178t92,7290,44183,16
14G. kleinKiel-WindeweerInternational844s90,6790,33181
15Team de Vriesde KnipeSameSaturno 8089,3882,05171,43
16D. ArentsAnnenInternational64472,8870,37143,25
Klasse 3500 tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1A. MulderLangezwaagInternational104691,52100191,52
2W. Hofjubbegabelarus85,9693,94179,9
3M. PonnejubbegaVolvo bm 65071,87100171,87
4G. PrinsAlteveerJohn-Deere313071,8100171,8
5M. van der meerBontebokbelarusPloughmaster71,6100171,6
6R. van der Meide KnipeInternational104671,39100171,39
7C. BoelsAlteveerInternational10468189,04170,04
8J. ManningNieuw BuinenInternational956XL78,9188,94167,85
9H. BrouwerBoelenslaanInternational124672,4394,28166,71
10B. MoedAlteveerJohn-Deere312063,33100163,33
11A. de JongBontebokDeutz62,7100162,7
12P. RuskenOudehorneFendt112s68,0794,54162,61
13M. SchuurmanStadskanaalJohn-Deere304060,46100160,46
14A. StrockmeijerMusselFiat85068,9790,89159,86
15R. JansenGrollooFordsonPower Major59,42100159,42
16H.H. Speelman/J. van DijkAlteveerJohn-Deere312065,1294,2159,32
17C. TapkenOude PekelaInternational104666,1193,16159,27
18R.DrenthNieuw BuinenJohn-Deere303057,52100157,52
19W. van den HendeOude PekelaBelarusMT354,11100154,11
20M. MulderBourtangeInternational844s62,1787,93150,1
21J. Hofsteenge57,2789,78147,05
22F. van der Leide WilpJohn-Deere3130 LS46,5598,27144,82
23S. de Vriesde KnipeSameSaturno 8046,1188,27134,38
24R. RoordinkExlooJohn-Deere303047,2783,26130,53
25E. KlasensEextInternational84547,277,66124,86
26W. BloemsemaGasselternijeveensche mondFiat90037,7885,5123,28
27J. SpanningaBorgercompagnieInternational845XL30,5173,73104,24
Klasse 4500 tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1W. KoopmansEastermarFendt614s10097,65197,65
2J. NijboerNieuw AnnerveenVolvo810 Turbo96,4188,87185,28
3M. SandeeHolteInternational124695,4289,5184,92
4R. de JongOldehorneFendt96,782,29178,99
5H-j. de BoerOnstweddeFiat1180 DTH88,684,88173,48
6A. MulderLangezwaagInternational104687,5781,76169,33
7M.PaasEexterveenJohn-Deere335088,0378,51166,54
8J. KlokBellingwoldeJohn-Deere364082,9483,51166,45
9G. JansenVlagtweddeFiat110-90 dt82,1183,83165,94
10R. van der Meide KnipeFiat1300s89,3176,41165,72
11C. SwartsAlteveerJohn-Deere334088,5776,12164,69
12H. ten HaveHarpelJohn-Deere612080,2571,49151,74
13B. Jalvinghde GroeveMassey-Ferguson308576,0170,27146,28
14R.Tienstrade WilpFendt610s71,3364,95136,28
15J. ZomerMusselInternational95581,7448,94130,68
16R. van Assem71,159,57130,67
Klasse 5500 tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1P. Rakers/A. SandeeHolteInternational1455XL100100200
2H. ter schuuroude horneCase IH1455XL98,7298,88197,6
3L.G. KoopmansEastermarFendt614s99,6197,88197,49
4M.van der MeerBontebokFordTW2096,594,71191,21
5J.H. PotzeBellingwoldeFiat1300 DT95,1193,2188,31
6R. de Jong91,9191,55183,46
7F. WichgeringNieuw - AnnerveenCase IH1455XL90,2987,96178,25
8J. brouwerlangezwaagNew-HollandTM 14090,3383,74174,07
Klasse 6500 tot 8000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1B.J. JansenVlagtweddeFiat160-90 DT10097,73197,73
2R. de JongeKerkenveldCase IH1255XL10092,44192,44
3T. de VriesHallumJohn-Deere405094,8289,33184,15
4H. BeuteMarumJohn-Deere771089,8784,38174,25
5H. ter schuuroude horneCase IH1455XL89,3881,25170,63
6R.SchippersEexterveenFendt82088,2679,2167,34
7J. PostemaZevenhuizenJohn-Deere753088,1779,17167,34
8R. OosterveldBellingwoldeCase IHCVX 119586,9878,87165,85
9D. KoiterAnnerveenschekanaalFendt91684,9978,2163,19
10M. de Boerde WilpJohn-Deere743086,476,15162,55
11H. Veenstra86,4872158,48
Klasse 8000 tot 10.000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1K. de GrootSellingenFendt92680,1591,64171,79
2B.J. JansenVlagtweddeFiat160-90 DT82,1885,33167,51
3K. BrouwerBellingwoldeDeutz71078,5787,6166,17
4H. BeuteMarumJohn-Deere771078,0685,42163,48
5M. de VriezeNieuw BuinenFendt82077,5581,19158,74
6J. PostemaZevenhuizenJohn-Deere753077,2376,12153,35
7R. PoelmanGieterveenCase IHPuma 16576,7474,53151,27
8J. HutZuidlaarderveenFendt82075,4474,09149,53
9H. Veenstra74,4473,77148,21
10E. StraatMeedenCase IHPuma 18074,7272,83147,55
11M. de Boerde WilpJohn-Deere743073,6669,85143,51
Standaardklasse 10.000 kg. en meer:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1M. DankersBorgercompagnieJohn-Deere8270R98,8896,34195,22
2M. KoningFendt93087,2980,83168,12
3A. GraafstraAnnenFendt93698,6264,58163,2
4R. PoelmanGieterveenCase IHPuma 16576,5770,5147,07
Sportklasse:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1J. KlokHarpelSteyr140010097,07197,07
2R. AkkerWarfstermolenCase IHCS 15010092,98192,98
3A. EdensBellingwoldeFiat180-9010092,32192,32
4DennisJohn-Deere443010091,28191,28
SuperSportklasse:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1A. SandeeHolteInternational1455XL10088,8188,8
2W. vd HendeOude PekelaJohn-Deere443010079,63179,63
3R. RitzemaCase IHMX110075,58175,58
4DennisJohn-Deere443097,7773,94171,71
5P. de BruinAlteveerJohn-Deere682064,0181,29145,3
6R. AkkerWarfstermolenCase IHCS 150063,8963,89

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap