Uitslagen Zuidlaren 9 juni 2013 - Trekkertrek Team Harpel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Simply the best
Weersomstandigheid: droog, zonnig.
Baan: Leembaan
Klassering: iedereen rijdt 2 keer; afstanden worden bij elkaar opgeteld
Regels: Noordelijk reglement

FP betekent Full Pull, dus 100 meter.

Harpel

Klasse 0 tot 2500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
Nr:Naam:Woonplaats:Merk:Type:1e Trek2e TrekTotaal:
1Ruben VeenstraDe KnipeInternational52310093,25193,25
2Henk van BovenAlteveerMassey Ferguson15598,6590,28188,93
3Sjoerd de BosDe KnipeSameMinutaurus 6097,4390,96188,39
4Kees AlbringDrouwenermondInternational45392,3786,39178,76
5Ton HeunAlteveerRenaultSuper 6D90,783,6174,3
6Patrick EleveldJohn Deere92076,173,21149,31
7Ronald KrabbenTaarloFordsonMajor34,2987,1121,39
Klasse 2500 tot 3500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Jan BrouwerLangezwaagBelarusBX 10091,49100191,49
2Jeltjo FokkensAnnenFordsonMajor98,0692,91190,97
3Atze van der WijkLangezwaagInternational94697,0290,19187,21
4Ferdinand van BovenAlteveerMassey Ferguson17810084,55184,55
5Ferdinand SwartsAlteveerJohn Deere213095,2781,99177,26
6Martijn KanningNieuw PekelaInternational8447593,44168,44
7Andre SoerAlteveerInternational72494,9472,63167,57
8Gerard kleinKielwindeweerInternational844s70,6190,66161,27
9Henderik MoedOnstweddeJohn Deere213077,7980,72158,51
10Jan HoltjerVlagtweddeSteyr806568,8882,9151,78
11Harold StrockmeijerMusselFiat85067,0283,99151,01
12Robert RoordinkExlooInternational844s75,8874,41150,29
13Reint HilgengaOnstweddeSameSaturno 8061,8780,2142,07
14Chris StrockmeijerOnstweddeInternational844s79,3561,37140,72
15Arjan WolfsAlteveerMassey Ferguson18549,1588,65137,8
16Frank RoelesHuis ter HeideInternational64438,1167,11105,22
Klasse 3500 tot 4500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Wouter HofRotstergaastBelarusBX 10094,692,8187,4
2Hendrik BrouwerInternational124692,3488,7181,04
3Jan GroenwoldVeendamDeutz1000.693,9784177,97
4Gert PrinsAlteveerJohn Deere313092,6983,93176,62
5Bert StrockmeijerOnstweddeInternational94693,2982,25175,54
6Cor BoelsAlteveerInternational104691,1684,33175,49
7Michiel MulderBourtangeInternational844s90,2984,28174,57
8Be MoedAlteveerJohn Deere312090,5483,59174,13
9Richard DrenthNieuw BuinenJohn Deere303090,7982,11172,9
10Rolf MulderVeendamLandini95008284,27166,27
11Jordy ManningNieuw BuinenInternational956XL83,0480,88163,92
12Michiel SchuurmanStadskanaalJohn Deere304080,2782,48162,75
13Chris TapkenOude PekelaInternational104677,8784,37162,24
14Rene JansenGrollooFordsonPower Major75,985,46161,36
15Hanne MoedVeelerveenJohn Deere313078,6382,68161,31
16Rogier DrenthAlteveerJohn Deere304075,4383,66159,09
17Arjan StrockmeijerMusselkanaalFiat85078,3375,22153,55
18Bertus BotterblomJohn Deere303074,8475,57150,41
19Janine Veenstra-RozemaMarumCase IH845XL80,4467,11147,55
20Werner TiehuisElpFordsonMajor73,3867,49140,87
21Henk VeningaNieuwe PekelaBelarus89237,8574,63112,48
Klasse 4500 tot 5500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Arjan NijboerNieuw AnnerveenVolvo810 Turbo100100200
2Hans KanningNieuwe PekelaFiatF 14010091,01191,01
3Wieger KoopmansEastermarFendt614s94,995,61190,51
4Henry TingenHauwlerwijkFord821094,9393,46188,39
5Claudia SwartsAlteveerJohn Deere334095,2488,86184,1
6Robert OostingEkehaarLandini1450094,1189,05183,16
7Evry SchuilingEexterveenInternational106694,9887181,98
8Harm-Jan de BoerOnstweddeFiat1180 DTH92,6387,02179,65
9Franke van der LeiDe WilpJohn Deere3130 LS91,586,53178,03
10Hendrik BrouwerInternational124692,7783,46176,23
11Pieter RuskenOudehorneFendt12s92,7282,85175,57
12Gerwin JansenVlagtweddeFiat110-90 DT91,8882,84174,72
13Johan BolkValthermondFendt61091,9482,43174,37
14Hilvert ten HaveHarpelJohn Deere612091,2879,74171,02
15Roelf TienstraDe WilpFendt610s91,2778,15169,42
16JalvingDe Groeve89,3279,56168,88
17Jarno HofsteengeTynaarloRenaultAres 550 RZ89,6378167,63
18Nick LensingSchoonlooCase IH1056XL90,4374,02164,45
19Martin PaasEexterveenJohn Deere335088,6571,1159,75
20MatanjaAmenLandini79,9877156,98
21Helga VeltWagenborgenInternational95574,4366,16140,59
Klasse 5500 tot 6500 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Lieuwe KoopmansEastermarFendt614s10093,88193,88
2Maryam SandeeOnstweddeInternational1455XL10092,5192,5
3Arjen SandeeOnstweddeCase IH1455XL10091,63191,63
4Bram PellekaanHaulewijkCase IH1455XL98,1489,96188,1
5Johnny ten HoorWaskemeerFiat160-90 DT95,3588,48183,83
6Robert OosterveldBellingwoldeNew-Holland836095,4488,17183,61
7Bonnie van de BoschNieuwehorneFordTW 2095,3385,76181,09
8Jan BrouwerLangezwaagNew-HollandTM 14094,2984,07178,36
9Pieter ReindersFendt41291,0472,08163,12
10Rolf Hogen EschTynaarloDeutzAgrostar 63866,1363,19129,32
Klasse 6500 tot 8000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Bert Jan JansenVlagtweddeFiat160-90 DT10094,34194,34
2Tjeerd de VriesHallumJohn Deere405098,7295,38194,1
3Jeroen PostemaZevenhuizenJohn Deere753092,5985,32177,91
4Jan Hendrik PotzeBellingwoldeFiat1300DT90,887,02177,82
5Roald SchippersEexterveenFendt82092,0785,39177,46
6Harm BuistMarumJohn Deere6190R92,7184,48177,19
7Peter StiekemaGietenNew-HollandTM 14092,0384,65176,68
8Henk VeenstraMarumJohn Deere781092,1884,22176,4
9Joost HutZuidlaarderveenFendt82092,4483,92176,36
10Meine de boerDe WilpJohn Deere743091,6584,29175,94
11Jan OosterhuisJohn Deere652089,7984,75174,54
12Kay EggensAnnerveenschekanaalFendt81589,0683,42172,48
13Pascal PuisterNoordbroekMassey Ferguson76187979,66158,66
Klasse 8000 tot 10.000 kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Kevin de GrootSellingenFendt92695,691,66187,26
2Harm BeuteMarumJohn Deere6190R92,7689,12181,88
3Koenraad BrouwerBellingwoldeDeutzX71093,488,45181,85
4Florian van der HeydeGietenNew-HollandT 707092,9387,66180,59
5Reinder PoelmanGieterveenCase IHPuma 16590,885,94176,74
6Jeroen PostemaZevenhuizenJohn Deere753089,0285,41174,43
7Meine de boerDe WilpJohn Deere743090,7682,88173,64
8Henk VeenstraMarumJohn Deere781079,5986,01165,6
9H. BuistZevenhuizenJohn Deere771086,7176,82163,53
Standaardklasse 10.000 kg. en meer:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Marco de VriezeNieuw BuinenFendt93610095,69195,69
2Peter ZielDe GroeveFendt93610087,35187,35
3Andre GraafstraAnnenFendt92610082,69182,69
4Dennis KoiterAnnerveensche KanaalFendt93091,5583,72175,27
5Lisette ZielDe GroeveFendt93695,1577,55172,7
6Harm BeuteMarumJohn Deere6190R81,5275,85157,37
7Reinder PoelmanGieterveenCase IHPuma 16573,469,05142,45
8Jan BrouwerLangezwaagKirovetsK70078,8663,46142,32
Sportklasse 3500kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Alexander BerghuisFordson (Blue Mickey)Super Major69,72100169,72
Sportklasse 4500kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Jan KlokHarpelSteyr (Red Target)140010088,21188,21
2Team Van Regteren GrijpskerkInternational124610079,27179,27
3Team AkkerWarfstermolenCase IHCS 15096,7775,35172,12
4Albert EdensBellingwoldeFiat180-9010054,07154,07
Sportklasse 5500kg:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Jan KlokHarpelSteyr (Red Target)140010085,33185,33
2Team Van RegterenGrijpskerkInternational124610083,07183,07
3Fokko FokkemaWarfstermolenCase IHCS 15010079,5179,5
4Albert EdensBellingwoldeFiat180-901000100
SuperSportklasse:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Pleun de BruinAlteveerJohn Deere (Green Efficientie)6210R10092,07192,07
2Adriaan SandeeHolteInternational 1455XL10091,76191,76
3Ritzema ZuidwoldeCase IHMX110079,77179,77
Super Standaardklasse:
Positie
Naam Woonplaats Merk Type
1ste trek
2e trek
Totaal
1Wiard van den HendeOude PekelaJohn Deere443010084,6184,6

Uitslagenpagina's

| Alteveer 2011 | Alteveer 2012 | Alteveer 2013 | Augustinusga 2009 | Borger 2007 | Borger 2012 | Eext 2010 | Ermerstrand 2008 | De Knipe 2007 | Froombosch 2011 | Froombosch 2012 | Gasselternijveen 2008 | Gieten 2004 | Gieten 2009 | Gieten 2010 | Gieten 2011 | Gieten 2012 | Gieten 2013 | Onstwedde 2006 | Onstwedde 2007 | Onstwedde 2008 | Onstwedde 2009 | Onstwedde 2010 | Stadskanaal 2003 | Stadskanaal 2005 | Stadskanaal 2006 | Stadskanaal 2007 | Stadskanaal 2008 | Stadskanaal 2009 | Stadskanaal 2010 | Stadskanaal 2011 | Stadskanaal 2012 | Stadskanaal 2013 | Veendam 2003 | Veendam 2005 | Veendam 2006 | Veendam 2007 | Veendam 2008 | Veendam 2009 | Veendam 2010 | Vlagtwedde 2003 | Vlagtwedde 2004 | Vlagtwedde 2005 | Vlagtwedde 2006 | Vlagtwedde 2007 | Vlagtwedde 2008 | Vlagtwedde 2009 | Vlagtwedde 2010 | Vlagtwedde 2011 | Vlagtwedde 2012 | Vlagtwedde 2013 | Vlagtwedde 2014 | Zuidlaren 2007 | Zuidlaren 2008 | Zuidlaren 2009 | Zuidlaren 2010 | Zuidlaren 2011 | Zuidlaren 2012 | Zuidlaren 2013 |

© trekkertrekharpel.nl - Sitemap